RockShox ZEB Ultimate B1 27.5" Boost villa, 44 mm offset, piros
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox ZEB Ultimate B1 27.5"-os villa
A RockShox ZEB villát a legszélsőségesebb terepre tervezték – meredek, dupla fekete lejtőkre és freeride ösvényekre. A vadonatúj LinearXL légrugó tekercsrugó-szerű felfüggesztést biztosít – a rugóút elején érzékeny, a rugóút közepén megtámasztással és állítható alsó kitámasztással (ABO) a biztos kontroll érdekében a rugóút végén. Ezáltal biztosítható az állandó és kiszámítható vezetési érzet. A ButterWagonTech technológia, amely kizárólag az Ultimate villákban található, folyamatos olajellátást garantál a perselyekhez, hatékonyan csökkentve a súrlódást és fenntartva a sima teljesítményt a teljes szervizintervallum alatt. A Charger 3.2 ButterCups technológiával ellátott intuitív nagysebességű és alacsony sebességű kompressziós (HSC/LSC) vezérlői gyors és egyszerű beállításokat tesznek lehetővé. A ZEB stabilitást és magabiztosságot biztosít a versenyzőknek, hogy pontosan megválasszák és betartsák a pályát, függetlenül a terepviszonyoktól.|
LinearXL légrugó állítható ütközővel (ABO)
|
|
ButterWagonTech technológia az optimális kenésért és a csökkentett súrlódásért
|
|
Charger 3.2 RC2 lengéscsillapító a sima és csendes működésért
|
|
ButterCup technológia a nagyfrekvenciás rezgések elnyelésére és a kézfáradtság csökkentésére
|
|
Intuitív módon állítható nagy és kis sebességű kompresszió (HSC/LSC) és visszapattanás
|
|
Integrált rövid sárvédő tartó (sárvédő külön kapható)
|
|
SKF ablaktörlő gyűrű tömítések a hosszú élettartam és a simább működés érdekében
|
|
Maxima 920 olaj a súrlódás minimalizálása érdekében
|
|
Elektromos kerékpárokon való használatra jóváhagyva
|
| Szín | fekete |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Kerékméret | 27.5" |
| Offset | 44 mm |
| Csillapítási rendszer | LinearXL légrugó |
| Belső lábak átmérője | 38 mm |
| Távirányítás | HSC/LSC és visszapattanás |
| Beállítási lehetőség | nagy és kis sebességű összenyomás, visszarugózás, állítható ABO ütköző |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Súly | 2550 g |
| Termék azonosító | 395693 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések