RockShox ZEB Ultimate Charger 3.2 RC2 B1 29" teleszkópvilla, 44 mm offset, piros
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox ZEB Ultimate Charger 3.2 RC2 B1 29" teleszkópvilla
A RockShox ZEB Ultimate villát a legszélsőségesebb terepre, meredek lejtőkre és kihívást jelentő freeride átjárókra tervezték. Magabiztosságot ad a kerékpárosoknak az útvonaluk kiválasztásában és megtartásában, függetlenül az ösvény nehézségétől. Az új LinearXL légrugóval és a Charger 3.2 lengéscsillapítóval következetes és kiszámítható menetérzetet biztosít kiváló irányíthatósággal.|
LinearXL légrugó állítható alsó kiugrással (ABO) a kiszámítható rugózási érzetért
|
|
ButterWagonTech technológia a perselyek folyamatos olajellátásáért, csökkentve a súrlódást és fenntartva a sima működést
|
|
Charger 3.2 lengéscsillapító új visszapattanás- és kompresszióbeállításokkal a csendes működés érdekében
|
|
Intuitív HSC/LSC vezérlők és új vezérlőkeret számozott kompressziós beállításokkal
|
|
A ButterCups technológia csökkenti a nagyfrekvenciás rezgéseket a kéz és a kar fáradásának csökkentése érdekében.
|
|
SKF ultra alacsony súrlódású ablaktörlő tömítések a tartós teljesítmény és a simább futás érdekében
|
|
A Maxima 920 15w olaj csökkenti a villa súrlódását
|
| Szín | piros |
| Rugóút | 150 mm, 160 mm, 170 mm, 180 mm |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | nem meghatározott |
| Rugózás | LinearXL légrugó |
| Csillapítás Patrónus | Töltő 3.2 |
| Külső gumi max. szélessége | 74,5 mm |
| Offset | 44 mm |
| Súly | 2550 g |
| Min./Max. fékméret. fékbetét | 200 mm/220 mm |
| Kerékméret | 29" |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Termék azonosító | 395701 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések