Corratec E-Power RS 160 Pro Team 29/27.5 elektromos kerékpár, sötétzöld/világoskék/bronz
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Corratec E-Power RS 160 Pro Team 29/27.5 elektromos kerékpár
| Motor |
Bosch Performance Line CX Smart System
|
| Akkumulátor |
Bosch PowerTube 800 Wh
|
| Kijelző |
Bosch Purion 200
|
| Első villa |
RockShox ZEB Base Rush RC 29" 15x110 mm, 160 mm
|
| Rugóstag |
RockShox Super DeLuxe Select+ 205x57,5 mm
|
| Váltókarok |
Shimano SL-M8130-R XT, 11 sebességes
|
| Hátsó váltó |
Shimano RD-M8130 XT SGS, 11 sebességes
|
| Kazettás lánckeréksor |
Shimano CS-LG700-11 dákók, 11-50 fogú, 11 sebességes
|
| Lánc |
Shimano CN-LG500 Linkglide, 9/10/11 sebességes
|
| Hajtómű |
Miranda DM CF3D, 38 fogú
|
| Fékek |
Shimano SLX M7120 4/4 dugattyús 203 mm/203 mm
|
| Kerekek |
DT Swiss H1900 29/27.5" Center Lock
|
| Első külső gumi |
Continental Kryptotal 60-622
|
| Hátsó külső gumi |
Continental Kryptotal 65-584
|
| Nyeregcső |
Kind Shock RAGEi, 30,9 mm, 125/150 mm, Westy távirányító
|
| Nyereg |
Selle Italia X3 XP Boost Superflow
|
| Kormányszár |
35.0 ötvözet, 35 mm, 0°
|
| Kormány |
35.0 ötvözet, 800 mm, 20 mm-es emelkedés, 9°-os hátrafelé dőlésszög
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Modellév | 2026 |
| Fokozatok száma | 1x11 |
| Szett | Shimano SLX |
| Szín | sötétzöld/világoskék/bronz |
| Anyag | alumínium |
| Kerékátmérő | elöl 29"/hátul 27,5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Akkumulátor | 800 Wh |
| Fékek | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Légrugós |
| Rugóút | 160 mm |
| Hátsó rugóút | 160 mm |
| Teleszkópos nyeregcső | igen |
| Rugóstag típusa | Levegős |
| Termék azonosító | 379706 |
| Kerékpár mérete | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Testalkat magassága (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | 190 - 200 cm |
Az MTBIKER webáruházban kínált kerékpárok újak, nem használtak, hivatalos forgalmazótól származnak és teljes garanciával rendelkeznek. Több márka még élethosszig tartó vázgaranciát is vállal regisztráció esetén. Minden garanciális szerviz az MTBIKER üzletekben történik a személyes átvételt vagy a kerékpár (vagy annak egy részének) futárral történő kézbesítését követően.
- A kerékpárt kivesszük a gyártó dobozából.
- A kerékpárt összeszereljük, leellenőrizzük és beállítjuk (hátsó- és első váltó, rugóstag, villa, kerekek...)
- A kerékpárt gondosan visszacsomagoljuk a dobozba és elküldjük
- Ha a kerékpárt személyes átvételre vagy házhozszállításra rendeled, a kerékpár összeszerelve és leellenőrizve vár rád.
- Ha a kerékpárt futárral rendeled a címedre, akkor a következő feladatok várnak rád:
- Vedd ki a kerékpárt a dobozból, és óvatosan távolítsd el a védőfóliákat és a védőanyagokat.
- Rögzíteni a kormányt a kormányszárhoz (1 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Behelyezni az első kereket a villába (1 perc, nincs szükség szerszámra, ha a kerékpár gyorskioldós).
- A fejcsapágy csavarjának meglazítása, a kormányszár egy vonalba állítása a kerékkel, a villa nyakán lévő felső csavarok meghúzása, majd a fejcsapágy meghúzása (2 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Felszerelni a pedálokat a hajtókarokra, miközben be kell zsírozni a pedálok menetét, és figyelembe kell venni a megfelelő oldalt (1 perc, egy 8 mm-es imbuszkulcs vagy egy 15 mm-es francia kulcs szükséges).
- Rögzíteni a nyeregcsövet a vázba (10 másodperc, nincs szükség szerszámra, ha a váz gyorskioldós).
- Felfújni a gumiabroncsokat és szükség esetén a villát és a rugóstagot a szükséges nyomásra (2 perc, pumpa szükséges).
- Leellenőrizni az imbuszcsavarok és a gyorskioldók meghúzását (2 perc, 4 és 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Menj el egy tesztkörre! Kezeld óvatosan a kerékpárt, amíg meg nem szokjátok egymást. Ha a kerékpár tárcsafékkel van felszerelve, akkor újonnan visszafogott lesz a teljesítményük - nagyobb sebességről való 4-5 erőteljes fékezés után érik el a teljes fékezési teljesítményüket.
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések