CTM REZIST Pro 29 elektromos kerékpár, fekete
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
CTM REZIST Pro 29 elektromos kerékpár
| Motor |
Shimano EP 801, 85 Nm
|
| Akkumulátor |
EGYSZERŰEN 750 Wh
|
| Váz |
R50 FS váz, Alloy 6061, teljesen integrált akkumulátor, ICR, 12x148 mm, UDH, 4-Link, rugóút 150 mm
|
| Első villa |
RockShox ZEB SELECT+ CHARGER3 RC2, 170 mm, 15x110 mm tengely
|
| Rugóstag |
RockShox DELUXE ULTIMATE 210x55 mm LINEAR XL AIR CAN
|
| Váltókarok |
Shimano Deore XT SL-M8100, 12 sebességes
|
| Hátsó váltó |
Shimano Deore XT RD-M8100
|
| Kazettás lánckeréksor |
Shimano CSM6100/12, 10-51T
|
| Lánc |
KMC e12
|
| Hajtómű |
Shimano 36T, 165mm
|
| Fékek |
Shimano MT420, SMRT64LEC+600LEC
|
| Felnik |
WTB ST i35 TCS 2.0, 29", 32 hüvelykes
|
| Kerékagyak |
Shimano TC500, CL, F15/R12 átütő típusú tengely
|
| Külső gumik |
WTB Hátsó kerék: Trail Boss TCS Tough E25 29x 2.6", Hátsó kerék: Vigilante TCS Tough E25 29x2.6"
|
| Nyeregcső |
KS RAGEi (M-125mm/H-150mm/XL-175mm)
|
| Nyereg |
FIZIKA Terra Aidon X5
|
| Kormányszár |
Race Face CHESTER 35, 40 mm
|
| Kormány |
Race Face CHESTER 35, 780 mm, 20 mm-es emelkedés
|
| Kormánycsapágy |
FSA Orbit 1.5
|
| Pedál |
HT-PA12
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Modellév | 2026 |
| Fokozatok száma | 1x12 |
| Szett | Shimano XT, Shimano Deore |
| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Kerékátmérő | 29" |
| Motor | Shimano STePS EP8 |
| Akkumulátor | 750 Wh |
| Fékek | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Légrugós |
| Rugóút | 170 mm |
| Hátsó rugóút | 150 mm |
| Teleszkópos nyeregcső | igen |
| Rugóstag típusa | Levegős |
| Termék azonosító | 380565 |
| Kerékpár mérete | L | XL |
|---|---|---|
| Testalkat magassága (cm) | 170 - 185 cm | 185 - 200 cm |
Az MTBIKER webáruházban kínált kerékpárok újak, nem használtak, hivatalos forgalmazótól származnak és teljes garanciával rendelkeznek. Több márka még élethosszig tartó vázgaranciát is vállal regisztráció esetén. Minden garanciális szerviz az MTBIKER üzletekben történik a személyes átvételt vagy a kerékpár (vagy annak egy részének) futárral történő kézbesítését követően.
- A kerékpárt kivesszük a gyártó dobozából.
- A kerékpárt összeszereljük, leellenőrizzük és beállítjuk (hátsó- és első váltó, rugóstag, villa, kerekek...)
- A kerékpárt gondosan visszacsomagoljuk a dobozba és elküldjük
- Ha a kerékpárt személyes átvételre vagy házhozszállításra rendeled, a kerékpár összeszerelve és leellenőrizve vár rád.
- Ha a kerékpárt futárral rendeled a címedre, akkor a következő feladatok várnak rád:
- Vedd ki a kerékpárt a dobozból, és óvatosan távolítsd el a védőfóliákat és a védőanyagokat.
- Rögzíteni a kormányt a kormányszárhoz (1 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Behelyezni az első kereket a villába (1 perc, nincs szükség szerszámra, ha a kerékpár gyorskioldós).
- A fejcsapágy csavarjának meglazítása, a kormányszár egy vonalba állítása a kerékkel, a villa nyakán lévő felső csavarok meghúzása, majd a fejcsapágy meghúzása (2 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Felszerelni a pedálokat a hajtókarokra, miközben be kell zsírozni a pedálok menetét, és figyelembe kell venni a megfelelő oldalt (1 perc, egy 8 mm-es imbuszkulcs vagy egy 15 mm-es francia kulcs szükséges).
- Rögzíteni a nyeregcsövet a vázba (10 másodperc, nincs szükség szerszámra, ha a váz gyorskioldós).
- Felfújni a gumiabroncsokat és szükség esetén a villát és a rugóstagot a szükséges nyomásra (2 perc, pumpa szükséges).
- Leellenőrizni az imbuszcsavarok és a gyorskioldók meghúzását (2 perc, 4 és 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Menj el egy tesztkörre! Kezeld óvatosan a kerékpárt, amíg meg nem szokjátok egymást. Ha a kerékpár tárcsafékkel van felszerelve, akkor újonnan visszafogott lesz a teljesítményük - nagyobb sebességről való 4-5 erőteljes fékezés után érik el a teljes fékezési teljesítményüket.
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések