Lapierre Overvolt AM CF 6.8 29/27.5 elektromos kerékpár, mély smaragdzöld szatén
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Lapierre Overvolt AM CF 6.8 29/27.5 elektromos kerékpár
| Motor |
Bosch Performance Line CX, 600 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Akkumulátor |
Bosch PowerTube, 800 Wh
|
| Kijelző |
Bosch BRC3200 Kiox 400C rendszervezérlő
|
| Váz |
karbon, Boost 110/148 mm, tárcsafék Post Mount, rugóút: 170 mm
|
| Első villa |
RockShox ZEB talp, levegős, rugóút: 170 mm, alumínium tengely 1 1/8" - 1 1/2" kúpos, 15x110 mm átütőtengely, Boost
|
| Rugóstag |
RockShox Deluxe Select Plus, levegő
|
| Váltókarok |
SRAM Eagle 90 T-Type, Trigger váltókar
|
| Hátsó váltó |
SRAM Eagle 90 T-típusú, 12 sebességes
|
| Kazettás lánckeréksor |
SRAM XS 1270 T-Type 10-52T
|
| Lánc |
SRAM Eagle 70
|
| Hajtómű |
Sram XX T-Type, 32T
|
| Fékek |
SRAM Maven alap, alumínium, 200mm/200mm
|
| Fékkarok |
SRAM Maven Base váltó-fékkar
|
| Kerekek |
DT Swiss H1900
|
| Külső gumik |
Continental Kryptotal F, 60-622/Continental Kryptotal R, 60-584
|
| Nyereg |
Prologo Proxim W450
|
| Kormányszár |
XLC ST-M50, A-fejjel
|
| Kormány |
XLC HB-M34, 800 mm
|
| Markolatok |
XLC Gravity markolat
|
| Kormánycsapágy |
Acros Integrated ZS56/ZS56 Block Lock
|
| Pedál |
XLC PD-M29 alumínium
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Modellév | 2026 |
| Fokozatok száma | 1x12 |
| Szett | Egyéb |
| Szín | mély smaragdzöld szatén |
| Anyag | karbon |
| Kerékátmérő | első 29" / hátsó 27,5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Akkumulátor | 800 Wh |
| Fékek | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Légrugós |
| Rugóút | 170 mm |
| Hátsó rugóút | 170 mm |
| Teleszkópos nyeregcső | igen |
| Rugóstag típusa | Levegős |
| Termék azonosító | 360114 |
| Kerékpár mérete | L | M | S | XL |
|---|---|---|---|---|
| Testalkat magassága (cm) | 180 - 190 cm | 170 - 180 cm | 160 - 170 cm | > 190 cm |
Az MTBIKER webáruházban kínált kerékpárok újak, nem használtak, hivatalos forgalmazótól származnak és teljes garanciával rendelkeznek. Több márka még élethosszig tartó vázgaranciát is vállal regisztráció esetén. Minden garanciális szerviz az MTBIKER üzletekben történik a személyes átvételt vagy a kerékpár (vagy annak egy részének) futárral történő kézbesítését követően.
- A kerékpárt kivesszük a gyártó dobozából.
- A kerékpárt összeszereljük, leellenőrizzük és beállítjuk (hátsó- és első váltó, rugóstag, villa, kerekek...)
- A kerékpárt gondosan visszacsomagoljuk a dobozba és elküldjük
- Ha a kerékpárt személyes átvételre vagy házhozszállításra rendeled, a kerékpár összeszerelve és leellenőrizve vár rád.
- Ha a kerékpárt futárral rendeled a címedre, akkor a következő feladatok várnak rád:
- Vedd ki a kerékpárt a dobozból, és óvatosan távolítsd el a védőfóliákat és a védőanyagokat.
- Rögzíteni a kormányt a kormányszárhoz (1 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Behelyezni az első kereket a villába (1 perc, nincs szükség szerszámra, ha a kerékpár gyorskioldós).
- A fejcsapágy csavarjának meglazítása, a kormányszár egy vonalba állítása a kerékkel, a villa nyakán lévő felső csavarok meghúzása, majd a fejcsapágy meghúzása (2 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Felszerelni a pedálokat a hajtókarokra, miközben be kell zsírozni a pedálok menetét, és figyelembe kell venni a megfelelő oldalt (1 perc, egy 8 mm-es imbuszkulcs vagy egy 15 mm-es francia kulcs szükséges).
- Rögzíteni a nyeregcsövet a vázba (10 másodperc, nincs szükség szerszámra, ha a váz gyorskioldós).
- Felfújni a gumiabroncsokat és szükség esetén a villát és a rugóstagot a szükséges nyomásra (2 perc, pumpa szükséges).
- Leellenőrizni az imbuszcsavarok és a gyorskioldók meghúzását (2 perc, 4 és 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Menj el egy tesztkörre! Kezeld óvatosan a kerékpárt, amíg meg nem szokjátok egymást. Ha a kerékpár tárcsafékkel van felszerelve, akkor újonnan visszafogott lesz a teljesítményük - nagyobb sebességről való 4-5 erőteljes fékezés után érik el a teljes fékezési teljesítményüket.
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések