ORTLIEB Velocity Design hátizsák, 23 l, line art
Az ORTLIEB Velocity Design - Line Art egy stílusos városi és kerékpáros hátizsák, amely megbízhatóan védi a felszerelésedet az esőtől és a szennyeződésektől. A tartós anyag és a feltekerhető tépőzár teljes vízállóságot biztosít, így laptopja, dokumentumai és iskolai kellékei szárazak maradnak. A hátrészen található memóriahab és az ergonomikus vállpántok egész napos kényelmet biztosítanak, akár munkába, iskolába jársz, akár kerékpározol a városban.
A praktikus fő rekesz tágas teret biztosít a mindennapi holmiknak, amit egy kivehető, cipzáras belső zseb egészít ki. A stabil alj lábakkal és sarokvédőkkel növeli a hátizsák tartósságát a mindennapi használat során. A hátsó lámpa vagy a kerékpáros sisak rögzítési pontjainak és a vállpántokban található fényvisszaverő szálaknak köszönhetően jobban látható vagy a forgalomban.
- Teljesen vízálló, gurulós hátizsák tépőzárral
- Tartós kialakítás, amely alkalmas mindennapi városi és kerékpáros használatra
- Kényelmes memóriahabos hátpanel és ergonomikus vállpántok
- Kivehető belső cipzáras zseb a kisebb tárgyak rendezett tárolásához
- Stabil alj lábakkal és sarokvédőkkel a nagyobb tartósság érdekében
- Mellkasi és csípőöv a jobb stabilitásért kerékpározás közben
- Hátsó lámpa vagy kerékpáros sisak tartó a fokozott biztonság érdekében
- Fényvisszaverő szálakkal ellátott vállpántok a jobb láthatóság érdekében
- Németországban készült
| Nem | Unisex |
| Szín | fehér |
| Sportág típusa | kerékpározás, életstílus |
| Tartalmaz ivótasakot | nem |
| Hátvédő | nem meghatározott |
| Esővédő huzat | nem |
| Súly | 880 g |
| Méretek | 50 x 30 x 16 cm |
| Anyagösszetétel | PD620, PS620C |
| Maximális terhelhetőség | 10 kg |
| Kötet | 23 l |
| Vízállóság | IP64 |
| Termék azonosító | 391175 |
Változat ORTLIEB Velocity PS batoh, 23 l, rooibos
zdravím, chýbajú mi obrázky ako vyzerajú ostatné= farebné varianty a tiež sa chcem spýtať na variantu mustard, nebude k dispozícii?
Dobrý deň,
obrázky doplnené
Žiaľ varianty Mustard a Petrol sú už dlhodobo nedostupné, resp. nie sú dostupné ani priamo u výrobcu - https://www.ortlieb.com/en_us/velocity-ps+R402008.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések