ORTLIEB Velocity Design hátizsák, 23 l, Portland Heights
Az ORTLIEB Velocity Design egy városi kerékpáros hátizsák feltekerhető zárral, amely megbízhatóan védi a holmiját az esőtől és a szennyeződésektől. Tartós anyagának és teljesen vízálló kialakításának köszönhetően ideális társ a mindennapi munkába, iskolába és szabadidős utazásokhoz. A fő rekesz elegendő helyet biztosít minden mindennapi holmidnak, míg a hátulján lévő memóriahab és az ergonomikus vállpántok biztosítják a magas kényelmet egész nap.
A stabil alj lábakkal és sarokvédőkkel növeli a hátizsák tartósságát a városban való mindennapi használat során. A praktikus, kivehető, cipzáras belső zseb megkönnyíti a kisebb tárgyak rendszerezését, és szükség esetén a csípőövhöz is rögzíthető. A mellkas- és csípőöv segít abban, hogy a hátizsák dinamikus tekerés közben is szilárdan a hátadon maradjon. A vállpántokban található fényvisszaverő szálak és a hátsó lámpatartó növeli a láthatóságot a forgalomban.
- Vízálló városi kerékpáros hátizsák feltekerhető tépőzárral
- Tartós anyag, mindennapi használatra alkalmas
- Kényelmes memóriahabos hátpanel és ergonomikus vállpántok
- Stabil alj lábakkal és sarokvédőkkel
- Kivehető belső cipzáras zseb csípőöv-rögzítéssel
- Mellkasi és csípőöv a jobb stabilitásért kerékpározás közben
- Fényvisszaverő szálakkal ellátott vállpántok a fokozott láthatóság érdekében
- Hátsó lámpa vagy kerékpáros sisak tartó
- Németországban készült
| Nem | Unisex |
| Szín | fehér |
| Sportág típusa | kerékpározás, életstílus |
| Tartalmaz ivótasakot | nem meghatározott |
| Hátvédő | nem meghatározott |
| Esővédő huzat | nem |
| Súly | 880 g |
| Méretek | 50 × 30 × 16 cm |
| Anyagösszetétel | PVC bevonatú poliészter (PD620) + PVC bevonatú Cordura (PS620C) |
| Maximális terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom literben | 23 L |
| Vízállóság | IP64 |
| Termék azonosító | 391178 |
Változat ORTLIEB Velocity PS batoh, 23 l, rooibos
zdravím, chýbajú mi obrázky ako vyzerajú ostatné= farebné varianty a tiež sa chcem spýtať na variantu mustard, nebude k dispozícii?
Dobrý deň,
obrázky doplnené
Žiaľ varianty Mustard a Petrol sú už dlhodobo nedostupné, resp. nie sú dostupné ani priamo u výrobcu - https://www.ortlieb.com/en_us/velocity-ps+R402008.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések